Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip: 1x3

Jaloezie

Romano kërkon këshill ligjor për të siguruar të ardhmen e tij personale dhe të perandorisë së tij. Pope ndien presionin dhe është gati të hakmerret, ndërsa Matthijs niset t’i tregojë veten Rein me një lajm kryesor.

Mocro Mafia: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 11, 2018
Shpërndarë0