Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 2x6

Episode 6

FBI dërgon zyrtarisht BSU-në në Atlanta për të hetuar fëmijët e zhdukur dhe të vrarë. Wendy i hamendëson metodat e saj të intervistës.

Mindhunter: 2×6 me Titra Shqip
Aug. 16, 2019
Shpërndarë0