Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4embedsb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 2x4

Episode 4

Holden harton një profil të diskutueshëm për vrasjet në Atlanta. Wendy debuton me intervista dhe zbulon se është rehat në vijën e parë.

Mindhunter: 2×4 me Titra Shqip
Aug. 16, 2019
Shpërndarë0