Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 2x2

Episode 2

Për të kuptuar vrasësin e pakapshëm të BTK -së, Bill dhe Holden intervistojnë Birin e Samit, i cili bën një pranim befasues.

Mindhunter: 2×2 me Titra Shqip
Aug. 16, 2019
Shpërndarë0