Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x9

Episode 9

Holden dhe Bill u nisën për të takuar Richard Speck, një burrë që vrau tetë vajza brenda një nate. Më pas, ata shkojnë në vendin ku një vajzë dymbëdhjetë vjeçare u vra kohët e fundit. Së fundi, Punët e Brendshme i bëjnë presion ekipit për një ankesë të marrë nga një i burgosur, një fakt që hap një diskutim të nxehtë mes të gjithë atyre të përfshirë.

Mindhunter: 1×9 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0