Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x7

Episode 7

Holden dhe Bill shkojnë në Oregon për të takuar Jerry Brudos, i cili rezulton të jetë një arrë e fortë për t’u goditur. Pas kthimit në shtëpi, ata kanë diskutime të nxehta me shokët e tyre. Më në fund, sapo ajo mbërrin në shtëpinë e re, Wendy tërhiqet nga një zhurmë që vjen nga lavanderia.

Mindhunter: 1×7 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0