Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6

Shepard ka një propozim për Wendy. Ndërkohë, bisedimet vazhdojnë për të përcaktuar se kush ishte përgjegjës për vrasjen e Beverly. Së fundi, Bill fton Holden dhe Deborah për darkë, ndërsa Wendy është në prag të marrjes së një vendimi të rëndësishëm në jetën private.

Mindhunter: 1×6 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0