Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

Benjamin merr një vizitë nga Holden dhe Bill të cilët së dyti krahasojnë këndvështrimin e tyre me Wendy. Pasi kthehet në shtëpi, Bill argumenton me Deborah. Më në fund, Holden dhe Bill kthehen për të përqëndruar vëmendjen në vrasjen e Beverly, me dyshimet që bien në më shumë se një temë.

Mindhunter: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0