Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Holden dhe Bill takohen me Dr. Wendy Carr. Më vonë, ata kthehen në Sacramento për të ndjekur një rast vrasjeje që mund të hapte një rrugë interesante. Ndërkohë, ata vazhdojnë të marrin në pyetje Kemper. Më në fund, Dr. Carr arrin në Quantico.

Mindhunter: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0