Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x10

Episode 10 (Fundi Sezonit 1)

Holden dhe Bill po përgatiten të marrin në pyetje një të dyshuar për vrasje. Ndërkohë, mediat po interesohen për punën e tyre, gjë që vë në rrezik studimin e tyre të sjelljes. Së fundi, Holden është në telashe, në mosmarrëveshje me Deborah dhe i shtypur nga Punët e Brendshme, kur merr lajme që e shtyjnë të largohet menjëherë.

Mindhunter: 1×10 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0