Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Mindhunter (2017) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Pasi merret me një vrasës të çmendur, agjenti Holden Ford takon Deborah në një lokal dhe, falë edhe frekuentimit të saj, vendos të thellojë njohuritë e tij në degën e psikologjisë. Më vonë, Holden takon agjentin me përvojë Bill Tench, me të cilin fillon të studiojë sjelljen e mendjeve kriminale. Rezultatet e para janë kontradiktore.

Mindhunter: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 13, 2017
Shpërndarë0