Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 81 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Midnight Mass (2021) me Titra Shqip: 1x7

Book VII: Revelation (FUND)

Ndërsa nata bie në ishullin Crockett, një grup i ngushtë rebelësh gjejnë strehë atje ku munden dhe përpiqen të hartojnë një plan për të rivendosur rendin nga kaosi.

Midnight Mass: 1×7 me Titra Shqip
Sep. 24, 2021
Shpërndarë0