Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 63 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Midnight Mass (2021) me Titra Shqip: 1x6

Book VI: Acts of the Apostles

Bev nis një ftesë pasionante për të forcuar besimin në mbrëmjen e pragut të Pashkëve. Sara zbulon rezultatet e një eksperimenti shqetësues … dhe një hipotezë të kujdesshme.

Midnight Mass: 1×6 me Titra Shqip
Sep. 24, 2021
Shpërndarë0