Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Midnight Mass (2021) me Titra Shqip: 1x4

Book IV: Lamentations

Erin merr lajme tronditëse dhe kërkon ngushëllim te Riley. At Pali fillon të ketë efekte anësore shqetësuese. Bev bën një zbulim befasues.

Midnight Mass: 1×4 me Titra Shqip
Sep. 24, 2021
Shpërndarë0