Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Midnight Mass (2021) me Titra Shqip: 1x2

Book II: Psalms

Një ogur shqetësues del në breg pas stuhisë. Më vonë, kur vendasit mblidhen, godet tragjedia – dhe ndodh një mrekulli.

Midnight Mass: 1×2 me Titra Shqip
Sep. 24, 2021
Shpërndarë0