Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 259 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Midnight Mass (2021) me Titra Shqip: 1x1

Book I: Genesis

Riley Flynn kthehet në shtëpi për të gjetur dinamika jofunksionale të familjes, fytyra të njohura dhe një prift të ri për kishën. Diku tjetër në ishull një stuhi kërcënuese po merr formë.

Midnight Mass: 1×1 me Titra Shqip
Midnight Mass: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 24, 2021
Shpërndarë0