Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 151 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip: 1x2

The End Begins

Udhëheqësi i bandës lokale, Bunny, është i shqetësuar kur një nga djemtë e tij largohet nga kantieri. Majk ndërmjetëson një marrëveshje dhe më vonë merr një vizitë nga dy agjentë të FBI-së për të cilët Mitch punonte. Milo ka udhëzime për Jozefin se si t’i afrohet Majkut.

Mayor of Kingstown: 1×2 me Titra Shqip
Mayor of Kingstown: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 14, 2021
Shpërndarë0