Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 349 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip: 1x1

The Mayor of Kingstown

Vëllezërit Mitch dhe Mike McLusky kalojnë nëpër Kingstown, shtëpia e disa burgjeve, duke vepruar si një lidhje midis të burgosurve dhe komunitetit. Kur një roje e re, Sam, futet në telashe duke i dërguar një letër një të burgosuri, Majk punon për ta liruar atë.

Mayor of Kingstown: 1×1 me Titra Shqip
Mayor of Kingstown: 1×1 me Titra Shqip
Nov. 14, 2021
Shpërndarë0