Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip: 3x1

Pap Struggles with the Death Angel

Një mbyllje kufiri shtrydh tregtinë e heroinës së Majave duke shkaktuar një përplasje të brendshme për të ardhmen e klubit. EZ dhe Angel merren me pasojat e sekreteve familjare. Galindos ndahen ndërsa Miguel humbet në pikëllimin e tij dhe kërkon përgjigje.

Mayans M.C.: 3×1 me Titra Shqip
Mar. 16, 2021
Shpërndarë0