Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip: 2x7

Tohil

EZ dhe MC luftojnë zjarrin me zjarr, të kujdesshëm që të mos digjen gjatë procesit.

Mayans M.C.: 2×7 me Titra Shqip
Mayans M.C.: 2×7 me Titra Shqip
Oct. 15, 2019
Shpërndarë0