Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip: 2x2

Xaman-Ek

Ndërsa EZ dhe Angel rilidhen, lindin komplikime për M.C. dhe Galindo.

Mayans M.C.: 2×2 me Titra Shqip
Mayans M.C.: 2×2 me Titra Shqip
Mayans M.C.: 2×2 me Titra Shqip
Sep. 10, 2019
Shpërndarë0