Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip: 2x1

Xbalanque

Familja Reyes është e ndarë dhe M.C. zbulon një rrjedhje të brendshme.

Mayans M.C.: 2×1 me Titra Shqip
Sep. 03, 2019
Shpërndarë0