Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip: 1x4

Bat/Zotz

Një kërcënim i ri në Santo Padre u paraqet Mayans pengesa dhe mundësi të reja.

Mayans M.C.: 1×4 me Titra Shqip
Sep. 25, 2018
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit