Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip: 1x2

Escorpión/Dzec

Majat kërkojnë përgjigje nga një ekuipazh lokal ndërsa bota Galindo në veri dhe në jug të kufirit përplasen.

Mayans M.C.: 1×2 me Titra Shqip
Sep. 11, 2018
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit