Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip: 1x8

Home Sweet Home

Duke hequr dorë nga Bryce, majmuni kthehet në burimet e tij të vjetra të nxehta dhe përpiqet të bashkohet me një fis të ri. Ndërkohë, Bryce detyrohet të rijetojë ngjarjet që e shtynë atë në rrugën e vrasësve.

Marvel’s Hit-Monkey: 1×8 me Titra Shqip
Marvel’s Hit-Monkey: 1×8 me Titra Shqip
Nov. 17, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit