Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip: 1x6

The Long Goodbye

Objektivi i fuqishëm i Majmunit dhe Brysit lëshon një ushtri dyshe për t’i hequr aromën e tij ndërsa Bryce përpiqet të bëjë paqe me të kaluarën e tij.

Marvel’s Hit-Monkey: 1×6 me Titra Shqip
Marvel’s Hit-Monkey: 1×6 me Titra Shqip
Nov. 17, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit