Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 45 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip: 1x3

Legend of the Drunken Monkey

Monkey dhe Bryce hetojnë gjeneralin e keq Kato. Gjurma të çon në një kazino nëntokësore, ku Monkey përqafon botën njerëzore ndërsa përpiqet të vazhdojë misionin e tij.

Marvel’s Hit-Monkey: 1×3 me Titra Shqip
Marvel’s Hit-Monkey: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 17, 2021
Shpërndarë0