Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Marvel’s Agent Carter 2015: 1x7

SNAFU

Shtetet e Bashkuara, 1946. Peggy merret në pyetje nga kolegët e SSR dhe mbërritja e Jarvis në shpëtim të saj me një rrëfim faji të nënshkruar nga Howard Stark vetëm sa i bën gjërat më keq: rrëfimi u falsifikua nga shërbyesi në një përpjekje për të shpëtuar gruan.

Marvel’s Agent Carter: 1×7
Marvel’s Agent Carter: 1×7
Marvel’s Agent Carter: 1×7
Marvel’s Agent Carter: 1×7
Marvel’s Agent Carter: 1×7
Marvel’s Agent Carter: 1×7
Marvel’s Agent Carter: 1×7
Marvel’s Agent Carter: 1×7
Marvel’s Agent Carter: 1×7
Marvel’s Agent Carter: 1×7
Feb. 17, 2015
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit