Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Marvel’s Agent Carter 2015: 1x6

A Sin to Err

Peggy zbulon të vërtetën tronditëse për Leviathan por nuk e kupton që armiqtë e saj të vërtetë janë edhe më afër sesa imagjinonte. Ndërkohë, Souza është afër konfirmimit të së vërtetës në lidhje me Peggy dhe mund ta vendosë atë të vetme në shënjestrën e SSR.

Marvel’s Agent Carter: 1×6
Marvel’s Agent Carter: 1×6
Marvel’s Agent Carter: 1×6
Marvel’s Agent Carter: 1×6
Marvel’s Agent Carter: 1×6
Marvel’s Agent Carter: 1×6
Marvel’s Agent Carter: 1×6
Marvel’s Agent Carter: 1×6
Marvel’s Agent Carter: 1×6
Marvel’s Agent Carter: 1×6
Feb. 10, 2015
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit