Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.re

Marvel’s Agent Carter 2015: 1x5

The Iron Ceiling

Peggy deshifron një mesazh të koduar të marrë nga SSR falë makinës së shkrimit të lidhur me Leviathan dhe arrin të bindë shefin e saj për ta dërguar atë në një mision me Thompson në Rusi, ku ekipi takohet me Komandot e Ulërimës. Të dy e kuptojnë se ishte një kurth dhe liruan dy të burgosur të Leviathan: një inxhinier dhe psikiatrin e tij. Ata gjithashtu zbulojnë një shkollë shqetësuese trajnimi. Ndërkohë, Sousa më në fund e ka kuptuar që biondja në foto është Peggy.

Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Marvel’s Agent Carter: 1×5
Feb. 03, 2015
Shpërndarë0