Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Marvel’s Agent Carter 2015: 1x4

The Blitzkrieg Button

Howard Stark është përsëri në SHBA dhe strehohet në fjetoren e Peggy. Howard flet me Carter për një armë shumë të rrezikshme që tani është në duart e SSR por Peggy zbulon se Stark e gënjeu atë, duke e përdorur që nga fillimi, dhe ia ktheu shpinën. Ndërkohë, kreu i SSR ndjek një gjurmë që e çon atë në Evropë dhe e kupton se akuzat e bëra kundër Stark mund të fshehin një komplot kompleks.

Marvel’s Agent Carter: 1×4
Marvel’s Agent Carter: 1×4
Marvel’s Agent Carter: 1×4
Marvel’s Agent Carter: 1×4
Marvel’s Agent Carter: 1×4
Marvel’s Agent Carter: 1×4
Marvel’s Agent Carter: 1×4
Marvel’s Agent Carter: 1×4
Marvel’s Agent Carter: 1×4
Marvel’s Agent Carter: 1×4
Jan. 27, 2015
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit