Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Marvel’s Agent Carter 2015: 1x2

Bridge and Tunnel

Agjentja Carter po kërkon kamionin e qumështit për të gjetur armët e rrezikshme të vjedhura nga Stark. Ndërkohë, kolegët e saj në SSR marrin në pyetje shkencëtarin Roxxon i cili krijoi bombat në vizatimet e Howard. Peggy dhe Jarvis gjejnë adresën për të gjurmuar furgonin, por kolegët e saj po drejtohen në të njëjtin vend. Carter ka një konfrontim të dhunshëm me Brannis i cili tradhtoi organizatën për të cilën ai punoi – Leviathan – dhe para se të vdiste ai e lë Peggy me një të dhënë të errët të shkarravitur në tokë. Ndërkohë, Agjenti Krzemenski gjen një ide që mund ta fusë Jarvisin në telashe.

Marvel’s Agent Carter: 1×2
Marvel’s Agent Carter: 1×2
Marvel’s Agent Carter: 1×2
Marvel’s Agent Carter: 1×2
Marvel’s Agent Carter: 1×2
Marvel’s Agent Carter: 1×2
Marvel’s Agent Carter: 1×2
Marvel’s Agent Carter: 1×2
Marvel’s Agent Carter: 1×2
Marvel’s Agent Carter: 1×2
Jan. 06, 2015
Shpërndarë0