Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 81 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Marvel’s Agent Carter 2015: 1x1

Now is Not the End

Është viti 1946 dhe Peggy Carter është një Agjente në detyrë në Rezervën e Shkencave Strategjike në New York City por kolegët e saj meshkuj e trajtojnë atë si sekretare. SSR po heton Howard Stark, i akuzuar për shitjen e armëve armiqve të SHBA. Peggy kontaktohet në fshehtësi nga Howard i cili i thotë asaj se ai është grabitur dhe futur në kurth dhe i kërkon ndihmë për rehabilitimin e emrit të tij të mirë, me ndihmën e Jarvis, ndihmësit të tij të besueshëm. Gjatë hetimit Peggy zbulon ekzistencën e Leet Brannis, një njeri pa korda zanore që punon për organizatën Leviathan.

Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Marvel’s Agent Carter: 1×1
Jan. 06, 2015
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit