Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 160 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip: 1x1

Miss Lady Hawk Herself

Pasi iu përgjigj një telefonate për një sulmues në lagje, detektivja Mare Sheehan merr përgjegjësinë për udhëzimin e shefit të saj për të rihapur një çështje të pazgjidhur të personit të zhdukur mes presionit në rritje të komunitetit. Më vonë, ndërsa të dashurit e saj festojnë fejesën e ish-bashkëshortit të saj Frank, Mare merr pjesë në një festë për fitoren e saj legjendare në basketboll në shkollën e mesme dhe lidhet me Richard, një profesor i sapoardhur në qytet.

Mare of Easttown: 1×1 me Titra Shqip
Mare of Easttown: 1×1 me Titra Shqip
Mare of Easttown: 1×1 me Titra Shqip
Apr. 18, 2021
Shpërndarë0