Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Love 101 (2020) me Titra Shqip: 1x8

A Special Moment (Fundi Sezonit 1)

Mësuesit ofrojnë një shans të fundit për fëmijët, të cilët në këmbim do të duhet të kërkojnë falje publike. Kemal dhe Burcu zbulojnë të vërtetën në lidhje me planin sekret të grupit.

Love 101: 1×8 me Titra Shqip
Apr. 24, 2020
Shpërndarë0