Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Love 101 (2020) me Titra Shqip: 1x7

A Turn

Tuncay i jep Burcu një lajm të keq. Për Nexhdetin, një zenkë në laboratorin e shkollës është pika e fundit dhe grupi rrezikon dëbimin e menjëhershëm.

Love 101: 1×7 me Titra Shqip
Apr. 24, 2020
Shpërndarë0