Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Love 101 (2020) me Titra Shqip: 1x6

Fun

Ndërsa pinte verë, Eda, Isik dhe Burcu lidhen dhe flasim për dashurinë. Si i rritur, Isik kujton natën kur grupi festoi ditëlindjen në Bosfor.

Love 101: 1×6 me Titra Shqip
Apr. 24, 2020
Shpërndarë0