Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Love 101 (2020) me Titra Shqip: 1x5

Affection

Osman angazhon Tuncay në biznesin e tij të ri … me pasoja të paparashikuara. Isik shpik një justifikim që Profesore Burcu dhe Kemal të punojnë së bashku.

Love 101: 1×5 me Titra Shqip
Apr. 24, 2020
Shpërndarë0