Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Love 101 (2020) me Titra Shqip: 1x3

Lust

Një shkëndijë lind midis profesore Burcu dhe Kemalit. Eda e mban Keremin në distancë, ndërsa Sinani ende ngurron të hapet tek Isik.

Love 101: 1×3 me Titra Shqip
Apr. 24, 2020
Shpërndarë0