Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Love 101 (2020) me Titra Shqip: 1x2

Admiration

Me ndihmën e Isik, grupi organizon një takim në një koncert rok midis Profesore Burcu dhe Kemal. Përfundimisht Kemal i ofron asaj një udhëtim për në shtëpi.

Love 101: 1×2 me Titra Shqip
Apr. 24, 2020
Shpërndarë0