Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Love 101 (2020) me Titra Shqip: 1x1

The First Moment

Pasi bëjnë kërdi në shkollë, Eda, Osmani, Sinani dhe Kerem kuptojnë se profesore Burcu është shpresa e tyre e vetme për të shmangur dëbimin.

Love 101: 1×1 me Titra Shqip
Apr. 24, 2020
Shpërndarë0