Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Locked Up (2015) me Titra Shqip: 1x9

Quid pro quo

Zulema dhe Saray mbajnë peng Macarena në mënyrë që të detyrojnë lirimin e egjiptianit, por Leopoldo dëshiron që Hanbal të zbulojë se ku janë paratë së pari.

Locked Up: 1×9 me Titra Shqip
Jun. 18, 2015
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit