Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Locked Up (2015) me Titra Shqip: 1x8

Pretty Woman

Ndjenjat e tërheqjes së Macarenës ndaj Rizos e pushtojnë atë – dhe e ngatërrojnë atë. Leopoldo pëson një dështim serioz. Zulema tenton të arratiset.

Locked Up: 1×8 me Titra Shqip
Jun. 11, 2015
Shpërndarë0