Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom
  • Server 2embedsb.com

Locked Up (2015) me Titra Shqip: 1x5

Harsh Reality

Ndërsa skena në pyll luhet në rikthim, Rizos mëson se ajo duhet të gjejë një punë jashtë, dhe Zulema zbulon një sekret për familjen e Saray.

Locked Up: 1×5 me Titra Shqip
May. 18, 2015
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit