Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com

Locked Up (2015) me Titra Shqip: 1x4

A Day in the Country

Kur Zulema dhe Anabel ngacmojnë Valbuenën, ajo i vendos të dyja kundër njëra -tjetrës. Rizos merr një ofertë që nuk mund ta refuzojë, edhe nëse kjo do të thotë të tradhtosh Macarena -n.

Locked Up: 1×4 me Titra Shqip
May. 11, 2015
Shpërndarë0