Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com

Locked Up (2015) me Titra Shqip: 1x3

Everything Happens for a Reason

Macarena garon kundër një afati për të shlyer borxhin e saj në rritje ndaj Anabel. Karta SIM zhduket dhe ndryshon duart shumë herë.

Locked Up: 1×3 me Titra Shqip
May. 04, 2015
Shpërndarë0