Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Locked Up (2015) me Titra Shqip: 1x13

Episode 13

Zulema helmon dhe merr peng Macarenan dhe një gardian. Kërkon që Leopoldo të lirojë të dashurin e saj, por Leopoldo ka plane të tjera.

Jul. 02, 2015
Shpërndarë0