Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 84 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com

Locke & Key (2020) me Titra Shqip: 1x8

Ray of F**king Sunshine

Tyler dhe Kinsey ndihen të merzitur kur kuptojnë pse Nina po sillet çuditshëm. Bode takon Rufusin dhe mysafirin e Ellie. Dodge mbështetet në çelësin Omega.

Locke & Key: 1×8 me Titra Shqip
Feb. 07, 2020
Shpërndarë0