Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 84 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Locke & Key (2020) me Titra Shqip: 1x2

Trapper / Keeper

Ndërsa Nina zbulon detaje të reja për të kaluarën e Rendell, Kinsey ndihmon Skuadrën Savini, Tyler përfundon në një udhëtim të vështirë dhe Bode gjen një tjetër çelës.

Locke & Key: 1×2 me Titra Shqip
Feb. 07, 2020
Shpërndarë0