Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 188 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Locke & Key (2020) me Titra Shqip: 1x1

Welcome to Matheson

Pasi familja Locke zhvendosen në Keyhouse, Bode bën një njohje të re… dhe një zbulim të jashtëzakonshëm. Tyler dhe Kinsey përpiqen të fillojnë nga e para në një shkollë të re të mesme.

Locke & Key: 1×1 me Titra Shqip
Feb. 07, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit